e-mail
tel. 22 762-08-08
Strona główna
Recepcja czynna: poniedziałek-piątek:10.00-20.00, sobota:10.00-15.00

Karboksyterapia

Tu jesteś:    Strona główna  /   Usługi  /  Karboksyterapia

 

          Karboksyterapia to rewolucyjna metoda pozwalająca osiągnąć niezwykłe rezultaty terapeutyczne. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2) za pomocą specjalistycznego sprzętu. Szerokie spektrum działania gazu pozwala na mnogość zastosowań leczniczych. Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem, zaburzeniami krążenia.

Jak działa Karboksyterapia?
Doprowadzenie dwutlenku węgla pod skórę powoduje zwiększenie przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru, wywołuje silne rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych oraz powstanie nowych kapilar. W jego obecności hemoglobina uwalnia więcej tlenu i stymuluje naczynia włosowate. W skórze gromadzą się naturalne czynniki wzrostu, dzięki czemu następuje poprawa mikrokrążenia i dochodzi do odnowy komórek. Kolejną reakcją wywoływaną przez CO2 jest kontrolowany stan zapalny który powoduje stymulację fibroblastów do tworzenia kolagenu. Dzięki temu skóra staje się grubsza a co za tym odmłodzona.
CO2 działa destrukcyjnie na komórki tłuszczowe (również mechanicznie), które pękają uwalniając triglicerydy. Uszkodzeniu pod wpływem CO2 ulegają również struktury przyczyniające się do powstawania cellulitu.

CZY CO2 STOSOWANY W KARBOKSYTERAPII JEST SZKODLIWY ?
CO2 jest produkowany przez nasze komórki w wyniku spalania tlenu oraz wydalany przez nasze płuca. Oznacza to, iż jest wysoce obojętny dla każdego organizmu (gaz fizjologiczny).
Jak długo trawa kuracja?
Zazwyczaj cykl zabiegowy obejmuje od kilku do kilkunastu zabiegów. Najczęściej wykonuje się dwa/trzy zabiegi w tygodniu (oczy, dekolt, szyja- raz w miesiącu). Zabieg trwa od kilku do kilkudziesięciu minut.

 

Wskazania:


-rewitalizacja okolic oczu (rozjaśnienie, redukcja worków pod oczami, spłycenie zmarszczek)


-przywrócenie jędrności i elastyczności skóry twarzy oraz całego ciała


- wzmocnienie i regeneracja cebulek włosowych oraz zapobieganie dalszej utracie włosów


- lokalna akumulacja tłuszczu i cellulitu (brzuch, uda, pośladki, podbródek)- alternatywa dla lipolizy laserowej


Jakie są przeciwwskazania są zabiegu?
→ciąża,
→niewydolność serca,
→niewydolność oddechowa,
→niektóre choroby nerek lub wątroby,
→zapalenie żył.
→cukrzyca
→infekcja

 Karboksyterapia Warszawa- zapraszamy!


Wróć

Cennik

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem oferowanych przez nas usług...
Start O firmie Usługi Cennik Aktualności Kontakt POLITYKA COOKIES


Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych