e-mail
tel. 22 762-08-08
Strona główna
Recepcja czynna: poniedziałek-piątek:10.00-20.00, sobota:10.00-15.00

Lumenis Encore

Tu jesteś:    Strona główna  /   Usługi  /  Lumenis Encore

 

Najsilniejszy laser CO2 na rynku

 

LUMENIS ULTRAPULSE ENCORE W TERAPII POMOSTOWEJ

 

Coraz większa liczba aktywnych osób szuka sposobu na odzyskanie młodzieńczego wyglądu skóry bez wiotkości, bez bruzd i zmarszczek, bez przebarwień i innych niekorzystnych zmian wywołanych starzeniem się i uszkodzeniem posłonecznym.

Laser frakcyjny CO2 LUMENIS ENCORE w TERAPII POMOSTOWEJ ACTIVE FX - DEEP FX dzięki zastosowaniu unikatowej technologii nanosekundowego lasera pulsacyjnego z gaussowską wiązką sterowaną dwoma skanerami pozwala uzyskać doskonały rezultat już po jednym zabiegu i stosunkowo krótkim okresie rekonwalescencji.
 

 

Energia lasera jest dostarczana wybiórczo w postaci siatki „nakłuć” które tworząc wzór na skórze wywołują powstanie mikroskopijnych stref termalnych, jednocześnie pozostawione są „pomosty” nienaruszonej skóry co przyspiesza proces gojenia. Dodatkowo efekt ablacyjny (odparowania tkanki) stymuluje procesy regeneracji w skórze. Działenie skanerów na skórze ilustruje ponizszy rysunek- skaner ActiveFX, skaner DeepFx oraz TotalFX czyli użycie obu skanerów łącznie przy jednym zabiegu:Skaner Deep FX (mikrofrakcyjny)

tworzy kolumny silnie podgrzanej skóry o róznej głebokości silnie stymulujące wzrost nowego kolegenu (głebokie zmarszczki, blizny).

 Skaner Active FX (frakcyjny)

dzęki mozliwości płynnej regulacji gęstości energii, głębokosci penetracji i stopnia pokrycia skóry w zakresie od 5-100% daje wspaniałe wyniki terapeutyczne w szerokiej gamie zabiegów- od lekkiej mikroablacji laserowej do głebokiej przebudowy skóry- uznanej przez ekspertów :Archives of Dermatology".

 Naturalne procesy wywołane działaniem lasera wywołują samoistną, trwałą poprawę stanu skóry poprzez regenerację kolagenu następującą stopniowo przez okres kilku miesięcy po zabiegu.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej unikatowej technologii Lumenis Encore to obecnie najskuteczniejszy system na rynku światowym, nieporównywalny z żadną z innych dostępnych technologii. Stanowi najbardziej efektywne i najbardziej wszechstronne urządzenie laserowe stosowane w medycynie estetycznej, oferujące szeroki zakres zastosowań takich jak:
- resurfacing laserowy;
- wysokoinwazyjne usuwanie głębokich i drobnych zmarszczek;
- usuwanie blizn (również potrądzikowych);
- usuwanie zmian starczych;
- dermabrazja laserowa;
- lifting laserowy (usuwanie zwiotczenia skóry);
- usuwanie zmian barwnikowych;
- redukcja rozszerzonych porów;
- ujędrnianie tkanek miękkich;
- usuwanie zmarszczek powiek;
- usuwanie rozstępów.

 

Okres gojenia po zabiegu w zależności od zastosowanej procedury trwa od dwóch dni do ok. tygodnia. W tym czasie możliwe jest zaczerwienienie, pieczenie, opuchlizna, skóra może zmienić barwę na brązowy odcień. W odniesieniu do osiąganych rezultatów okres gojenia jest stosunkowo krótki w porównaniu z innymi inwazyjnymi zabiegami chirurgicznymi. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat procedury zabiegu, możliwychdo osiągnięcia efektów zapraszamy na bezpłatną konsultację.

.

Przeciwwskazania do zabiegu:
- ciąża/karmienie;
- tendencja do bliznowacenia (keloidy);
- bielactwo;
- świeża opalenizna;
- przyjmowanie antykoagulantów (np. aspiryna)
- piling chemiczny lub mechaniczny (2-3 tyg)
- isotretinoina (na 6 miesięcy przed);
- choroba nowotworowa/radioterapia
- silna opryszczka
- infekcje i stany zapalne skóry.

 

Poglądowy film z przebiegu zabiegu:

 Laser frakcyjny CO2- Warszawa-Zapraszamy


Wróć

Cennik

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem oferowanych przez nas usług...
Start O firmie Usługi Cennik Aktualności Kontakt POLITYKA COOKIES


Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych