ikona Adres gabinetu
Kochanowskiego 3
05-091 Ząbki k/Warszawy
ikona Recepcja czynna
pon.-pt:10.00-20.00
sobota:10.00-15.00

Ultratone

Nowe specjalistyczne, profesjonalne urządzenie Ultratone!

Ultratone, pionier na rynku biostymulacji, korzystając ze swoich 40- letnich doświadczeń,
z przyjemnością przedstawia nowe profesjonalne urządzenie Ultraton Excelpro dla najbardziej wymagających odbiorców.

Ultratone rozwija koncepcję Biostymulacji od kilkudziesięciu lat, w badaniach tych uczestniczy znana neurolog, profesor Uniwersytetu College w Londynie Gerta Vrbova. Tym, co w szczególny sposób wyróżnia urządzenia firmy jest opatentowana mikrotechnologia generowania fal Ultrawave.

Sygnały te imitują naturalne impulsy elektryczne w ciele człowieka – kształty fal, wielkość i częstotliwość impulsów jest dobrana tak by optymalnie stymulować, rzeźbić, odmładzać i kształtować obszary poddawane terapii. Podczas zabiegów urządzenie generuje całe sekwencje impulsów, które we właściwy sposób pobudzają skórę, tkanki łączne
i tłuszczowe, mięsnie, układ krążenia
i limfatyczny.

Dziesięć elektronicznie odseparowanych kanałów emituje sygnał Ultrawave i poprzez opatentowane przewody Bioptic dostarczają impulsy do dwudziestu hipoalergicznych elektrod. Siła impulsów może być oddzielnie regulowana w każdym z kanałów. Wykorzystując urządzenie ULTRATONE z jego unikalnymi sekwencjami i kształtem sygnałów można precyzyjnie wybierać mięśnie, których stan jest głównym źródłem problemów i pobudzić je do intensywnej pracy. Wszystko to dzieje się bez wysiłku i stresu, a co najważniejsze – bezboleśnie. Szeroki wachlarz dostępnych funkcji Excelpro umożliwia wykonywanie skutecznych i przyjemnych zabiegów wyszczuplających i kształtujących sylwetkę.

Zespół fizyków, lekarzy i fizjologów, który stworzył holistyczne zasady Biostymulacji, stworzył również wachlarz kilkudziesięciu programów do ciała i twarzy, zaprojektowanych dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów.

Przykładowe programy ULTRATONE EXCEL Biostymulacja ciała i twarzy:

Głęboki lifting i tonizacja: długie impulsy i wydłużony okres skurczów prowadzą do uaktywnienia włókiem mięśniowych trudnych do pobudzenia w ramach normalnych ćwiczeń fizycznych, jednocześnie wzmacniają osłabione mięśnie i napinają luźną i obwisłą skórę.

Holistyczny fitness: intensywna stymulacja stopniowo przekształca mięśnie modelując je bez nadmiernego rozrostu, poprawia ogólną sprawność fizyczną. Program polecany w przypadku przygotowania mięśni do zwiększonego wysiłku (np. do sezonu narciarskiego itp.).

Drenaż limfatyczny i detoksyktingacja: głęboki kojący masaż, połączony z drenażem limfatycznym wspomaga usuwanie z organizmu nadmiaru płynów i toksyn przez co zmniejsza się opuchlizna w obrębie brzucha i kostek.

Nieinwazyjny facelifting twarzy: to skuteczny lifting twarzy bez skalpela. Ponieważ działamy na dwa obszary- mięśnie i skórę, uzyskujemy ładny efekt wymodelowania i podciągnięcia, połączony z sekwencjami odmładzania skóry.

 

Ujędrnianie biustu, dekoltu i ramion:
to odpowiednio dobrana sekwencja sygnałów aby jak najefektywniej stymulować, kształtować i modelować te trudne do wyćwiczenia obszary.

Wyszczu głębokie i zagęszczone impulsy połączone z sygnałami antycelulitowym i wzbogacone o mikroprądy pomogą wyszczuplić uda i nadadzą pośladkom jędrny i zgrabny kształt. To idealny program doplanie i ujędrnianie pośladków i ud: redukcji efektu ,,kształtu gruszki" i wygładzenia głębokich złogów tłuszczu.

 Kuracja po porodzie, mięśnie posturalne: Powrót do sylwetki sprzed ciąży (mięśnie miednicy i brzucha ), długi czas stymulacji z niską częstotliwością połączony z wysoce specyficznym układem płytek, wzmocni i zregeneruje dno miednicy i mięśnie posturalne aby przywrócić ich elastyczność.

Głębokie nawilżanie i ujędrnianie ciała i twarzy - podtrzymanie rezultatu: kiedy już osiągneliśmy rezultaty w rzeźbieniu ciała lub owalu twarzy, cykl programów Ultratone Maintenance dwa razy w miesiącu zapewni utrzymanie wypracowanych rezultatów. Cały, poddany zabiegowi obszar jest dotleniany, odżywiany i zasilany w substancje odżywcze. Ten skoncentrowany program przechodzi przez pełen zakres sygnałów odchudzających, liftingujących, ujędrniających, drenujących i odmładzających skórę- zarówno twarzy jak i ciała.

Ćwiczenia na siłowni z reguły wiążą się z dużym wysiłkiem i bólem a i tak nie zawsze przynoszą oczekiwane efektu. Za pomocą ćwiczeń nie jesteśmy wstanie zaktywizować wszystkich grup mięśni, natomiast przy zabiegu możemy precyzyjnie określić które mięśnie poddać stymulacji. Ponadto mięśnie pod wpływem dużego obciążenia podczas ćwiczeń na siłowni często rozrastają się nadmiernie, co w efekcie nie zmniejszenia objętości w pożądanym miejscu. Podczas biostymulacji możemy dowolnie kształtować i modelować mięśnie bez nadmiernego ich rozrostu.
Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując serię ok. 10 sesji, zabiegi mogą być wykonywane nawet codziennie.

Przeciwwskazania do zabiegu biostymulacji ULTRATON:

  • ciąża;
  • epilepsja;
  • stany zapalne skóry;
  • rozrusznik serca;
  • ciężka miażdżyca tętnic;
  • nowotwory;
  • zakrzepowe zapalenia żył;
  • poważne nadciśnienie;
  • ciężkie choroby serca, nerek, wątroby;
  • zapalenia nerwów.

 

Zobacz cennik
Cennik usług
Zapoznaj się z ofertą
rozwiń